Skip to content
פוקסלווגן סיאט סקודה אאודי וולבו הונדה דגמי טויוטה סוזוקי פיג'ו מאזדה
שברולט מיצובישי ב.מ.וו סיטרואן פורד מרצדס פיאטיונדאי אופל קיה

30 בדצמבר 2012

ריכוז שירותי גרר לפרטים ולחברות:שירותי חילוץ והצלה – נתקעת בחול הים או בפרדס? נתקעת בתעלה בצד הדרך? לא כל גרר יכול לבצע עבורכם עבודה מסוג זה לשם כך נחוצה משאית גרר אשר מסוגלת ויכולה לעבור בתנאי דרך קשים ואף מצוידת בציוד ייעודי בהתאם לאופי התאונה או צורכי החילוץ אשר תוואי השטח דורש.

קיימים חילוצים אשר דורשים ציוד מיוחד בכדי להוציא את הרכב מתוך השטח אליו נקלע לדוגמה אם רכב ירד לתעלה או נפל ממצוק נחוץ לשם חילוצו גרר מנוף שיוכל להחזירו בעזרת רתמות ושרשראות מתאימות אל פני הכביש.

שירותי חילוץ לחברות – ישנן חברות רבות בשוק אשר מחזיקות עשרות ולפעמים מאות רכבים בבעלותן, על כן נהוג בשוק גרירת הרכב כאשר לקוח בעל צי רכבים גדול כמו זה מגיע ומעוניין לבצע הסכם שירותי גרירה על צי רחב של רכבים להעניק לו מחיר אטרקטיבי שיבטיח כי כל הרכבים אשר תחתיו יהיו מכוסים ויוענק להם שירות גרירה וחילוץ מכל מקום ובכל שעה. הדבר נכון לחברות, מפעלים, מגרשי רכבים וחברות השכרה או ליסינג.

שירותי דרך – הסיבות בגינן הרכב תקוע או אינו יכול לזוז ממקומו יכולות להיות מגוונות ונובעות מגורמים רבים ועל כן בטרם שולחים משאית גרר ללקוח בודקים עימו מהי סיבת התקלה במידה וניתן לאבחן אותה בעזרתו, ובמידה ואופי התקלה אינו דורש את גרירת הרכב ניתן לשלוח ללקוח ניידת שירות אשר מעניקה שירות דרכים כמו החלפת גלגל, החלפת מצבר ועוד.

שירותי גרירה אוטסורס – גרירת ציוד עבודה, מכונות ניידות וטרקטורים בין אתרי בניה ופרויקטים בתום העבודה. גרירה זו חוסכת לבעל הציוד את הצורך לנסוע שעות רבות בכלי אשר לא מותאם לנסיעה בכביש ולעיתים אף אסור לו לנוע בו ועל כן נידרש להעבירו על גבי משאית גרר. בנוסף שירות הגרירה מסוג זה מספק ללקוח את האפשרות בגמר יום העבודה להעביר את כליו לאתר העבודה ביום שלמחרת בהובלה אחת על גבי משאית הגרר ללא צורך להוביל כל כלי באופן פרטני. פעולה זו חוסכת כסף רב בזמן, דלק וכוח אדם אשר ישנע את הכלים מאתר לאתר.

שירותי פינוי רכבים – בשנים האחרונות ישנו ביקוש למשאיות גרר אשר יפנו רכבים ישנים אשר נמצאים בחצרות ובסביבות מגורים ומוסכים אל אתרי פסולת ברזל. שירות זה נוצר עקב הביקוש הגבוהה למתכות ועליית מחירן לתעשייה. כתוצאה מכך הגרוטאה והזבל אשר בחצרך שווים כסף ויש מי שיקנה אותם ממך תמורת תשלום סמלי בניקוי מחיר ההובלה.

אזורי שירותי: מכיוון שלא ניתן לדעת מתי תיתקעו ואיפה חברות הגרר מעניקות שירותי גרירה מכל מקום ברחבי הארץ בכל שעות היממה ובכל ימות השבוע. מהירות השירות והגשתו חשיבות רבה מבחינה בטיחותית בכדי להוציא אנשים אשר נתקעו בצדי דרכים ממוקדי סכנה של פגיעת רכב חולף וכדומה.

ציוד ורישוי:
גרר טוב אשר מכבד את עצמו יישא ציוד מתאים לכל פעולות החילוץ וההצלה הנחוצים. לרוב ציוד זה יכלול: כבלים מתאימים, מוטות וציוד מקצועי למשיכה ולהרמה, לעיתים גם מנוף חילוץ והכי חשוב בעל מקצוע מיומן ומנוסה. חשוב לציין כי משאית הגרר צריכה להחזיק לצורכי עבודה בביטוח מתאים אשר מבטח את המשאית עצמה והן את הנגרר על ידיה. על כן אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים כי רכבכם מוגן ומכוסה מפני כל תרחיש אפשרי.