Skip to content
פוקסלווגן סיאט סקודה אאודי וולבו הונדה דגמי טויוטה סוזוקי פיג'ו מאזדה
שברולט מיצובישי ב.מ.וו סיטרואן פורד מרצדס פיאטיונדאי אופל קיה

25 בדצמבר 2013

ביטוח רכב השוואת מחירים – מבט כלליביטוח רכבים, כמו גם פוליסות, הלוואות, ליווי פיננסי וייעוץ, על אף חוסר היותר פרטים וחומרי גלם, ועל אף הגדרתם הכוללת במסגרת המושג שירותים, קלים הרבה יותר להבנה בהגדרתם בתחום המושגים של עולם ה"מוצרים", מוצרים פיננסיים, מוצרי ביטוח, מוצרי בטיחות והגנה.

 

היכולת להבין את השירות דרך הסבר "אחיז", הופכת את ההסתכלות שלנו על אותם המוצרים, ומאפשרת לנו, ליצור תודעה חדשה בתחום השירותים בכלל, תחום הביטוחים, ואפילו, תחום ביטוח הרכב.

האם  ניתן להשוות מחירים בין פוליסות, שנדמה כי הן דומות ובלתי משתנות מחברה לחברה?

ובכן, על פניו נראה שלא. אך מאחורי הקלעים ותוך הסתכלות על היבטים שונים, כמו וותק באותה חברת ביטוח, יכולת המיקח והכוח של סוכני הביטוח, מוקד המשיכה שלכם בפני חברות והיכולת שלהם לגייס לקוח חדש לשורותיהם, כל אלה מעניקים לכם את האפשרות להתמקח ולשאת ולתת בכל הקשור למחירי הביטוח השנתיים, וכמו כן, גם הטבות בביטוח הבאים לידי ביטוי בכיסויים. על כן רצויי ואף כדאי לבצע השוואת מחירי ביטוח רכב. שימו לב, שגם בעת קבלת הטבות שונות וכיסוי נרחב יותר מהווה עבורכם חיסכון ונקודה נוספת במצבים בלתי צפויים על הכביש.

ממש כמו חגורת הבטיחות שלכם, כאשר אנחנו יוצאים מכביש הגישה או החניה אנו חוגרים את החגורה מבלי לדעת מה עשוי לקרות ובחשיבה אופטימית שנחזור בריאים כלעומת שבנו, אולם, הדברים אינם מתרחשים תמיד על פי תוכניתנו, על כן קבלת הטבות כיסוי והטבות ביטוח בעת המשא ומתן, הן הצעות שכדאי לשקול בכובד ראש.

חברת הביטוח רואה הכל – למי שמורה זכות המיקח

שימו לב, חברות הביטוח עומדות בקשר ובמעקב רציף אל מול השינויים, המאפיינים והעדכונים, בכל תרחיש המתבצע תחת רישיון הרכב בכלל והרישיון שלכם בפרט, כל נקודה , תאונה או שלילה נרשמת גם היא במחשבי חברות הביטוח השונות בעת העלאת הפרטים המזהים שלכם ושל רכבכם, במצבים של שלילה, יהיה בלתי אפשרי לחדש או להתמקח עם חברות אחרות לביטוחי רכבים עד שלוש שנים מכניסתה של השלילה לתוקפה. אלמנט החסכון עליו תוכלו לשחק בחברת הביטוח ו/או סוכן הביטוח שלכם הוא באחוזי הכיסוי וההשתתפות העצמית בביטוח ובביטוח צד ג.

נהגים צעירים ונהגים חדשים, מהווים גם הם לקוחות שהמיקוח יהיה כמעט בלתי אפשרי עבורם ללא סיוע של סוכן וזאת מאחר שנמצאים ברמת סיכון גבוהה בכלל ובקרב חברות הביטוח בפרט מפאת חוסר הניסיון על הכביש.

אתה לא כמו כולם!

כפי שאומרת הפרסומת המשעשעת, אם אתה לא נהג מרוצים בפורמולה 1 או לא אחד שגר בצפון ועובד בדרום אין סיבה שתשלם כמו אחד כזה, שימת לב ובדיקת סכומי הביטוח של קרובים, מכרים ובני משפחה הנמצאים בקרבת גילכם, הוותק שלכם על הכביש וכמות הנסיעות ייתנו לכם מושג בדבר המחירים הנהוגים בתקופה הרלוונטית.

היכולת לבצע סקרי שוק, מסתכמת בדרך כלל בכמה חברות ביטוח. אחד הנושאים העומדים היום, הוא בשאלה האם יש צורך או אין צורך בסוכן ביטוח והאם החיסכון, אם בכלל, אותו מעניק לכם בעת עשיית ביטוח דרכו משמעותי ושווה את העלות ומה הם השירותים אותם אתם מקבלים ממנו, מעבר לשירותים המיידיים של החיסכון בעלויות- אבל זה, זה כבר לזמן אחר…

וזכרו, סעו בזהירות – תאונות ושלילות יעלו לכם בביטוח!